Kontakt - Vattenrening - vi är experter inom området

Kontakta oss

– Trevligt att höra ifrån dig

Använd gärna kontaktformuläret för att ställa en fråga eller lämna ett meddelande. Är du i akut behov av vår hjälp rekommenderar vi dig att ringa istället!

    RENTON VATTENRENING AB

    Box 68
    733 21 SALA

    Besöks-/leveransadress:
    Stationsvägen 16
    733 73 RANSTA

    Tel:

    0224-799023


    E-post:

    info@renton.se

    Våra medarbetare

    Björn Degerland

    Björn Degerland

    VD

    Tel: 0224-67 76 61
    E-post: bjorn@renton.se

    Kristoffer Johansson

    Kristoffer Johansson

    Vattenreningskonsult

    Tel: 0224-67 76 60
    E-post: kristoffer@renton.se

    Marcus Eriksson

    Marcus Eriksson

    Lager och logistik

    Tel: 076-268 50 39
    E-post: marcus@renton.se

    Mikael Aronsson

    Mikael Aronsson

    Lager och logistik

    Mattias Johansson

    Mattias Johansson

    Försäljning eftermarknad / Administration

    Andreas Halt

    Andreas Halt

    Vattenreningskonsult

    Tel: 0224-67 76 63
    E-post: andreas@renton.se

    Anton Sörman

    Anton Sörman

    Vattenreningskonsult

    Tel: 0224-67 76 64
    E-post: anton@renton.se

    Dennis Forslund

    Dennis Forslund

    Försäljningschef

    Tel: 0224-67 76 65
    E-post: dennis@renton.se

    Johan Ljungström

    Johan Ljungström

    Vattenreningskonsult

    Tel: 0224-67 76 66
    E-post: johan@renton.se

    Renton Vattenrening AB

    Stationsvägen 16
    733 73 Ransta